www.alivio.cz :: Základní informace (13.07.2024 - 23:29)

Daně, finanční kontroly, mezinárodní zdanění
Společnost je evidovaná u KDP ČR
Společnost je evidovaná u KDP ČR

Základní informace

 

Historie Společnosti

Společnost ALIVIO byla založena 1. 1. 1995 jako veřejná obchodní společnost. Od samého počátku byla ryze českou společností, zakladatelům šlo o vybudování moderní daňové společnosti, která bude nabízet své služby tuzemským i zahraničním právnickým a fyzickým osobám.

V roce 2002 společnost prošla transformací z veřejné obchodní společnosti na společnost s ručením omezeným.

Na konci léta roku 2004 společnost koupila dům s možností vlastního parkoviště v atraktivní lokalitě Českých Budějovic u křižovatky Mánesovy a Čechovy ulice a od 1. prosince 2004 tam přestěhovala své sídlo a celý dům postupně zrekonstruovala.

Od roku 2010 je společnost evidována v seznamu právnických osob Komory daňových poradců České republiky jako daňově poradenská společnost. 

 

Sídlo pro firmy - virtuální kancelář

K datu 1. 1. 2019 došlo k rozdělení společnosti odštěpením a majitelem objektu se stala společnost CBMAN s.r.o., která nabízí ve vlastním objektu poskytnutí sídla firmy nebo místa podnikání.

Na adrese Mánesova 345/13 v Českých Budějovicích nabízí zároveň i možnost pronájmu zasedací místrnosti s připojením na internet pro jednání s Vašimi klienty či obchodními partnery.

V případě zájmu volejte na tel. číslo 386 353 933 nebo pište na e-mail: recepce@alivio.cz