www.alivio.cz :: Daňová advokacie (14.06.2024 - 05:37)

Daně, finanční kontroly, mezinárodní zdanění
Společnost je evidovaná u KDP ČR
Společnost je evidovaná u KDP ČR

Daňová advokacie

Pokud čtete tyto řádky, zřejmě jste ve svízelné životní situaci, která má co do činění s finančním úřadem a pravděpodobně:

…se nacházíte v nějaké fázi daňového řízení a máte pocit, že nejste rovnocenným partnerem v kličkách daňových úředníků… jste slyšeli a na internetu četli mnoho dobře míněných rad od jiných podnikatelů, účetních a laické veřejnosti… jste však ve skutečnosti na nerovný boj s berňákem stále osamoceni bez kvalifikované a zkušené podpory… jste v takové situaci poprvé... uvědomujete si, že ač situaci vnímáte jako vážnou, nejste si jisti, kam až může zajít… cítíte se úředníky šikanováni, je ohrožena Vaše podnikatelská stabilita a budoucnost a vše je údajně v mezích zákona…nemáte mnoho času a musíte udělat zásadní rozhodnutí, jak budete postupovat dál…

Pro nás je řešení takových situací našich klientů profesní výzvou a díky dlouholetým zkušenostem v oblasti řešení daňových sporů jsme pomohli řadě bezmocně se cítících podnikatelů (viz "Z naší praxe..."). Specializujeme se na oblast správy daní a daňových kontrol, kde nezkušený a neznalý jednotlivec je lehkou kořistí státního daňového aparátu. Zvrátili jsme mnoho „nezvratných“ situací ve prospěch klienta a téměř vždy jen z toho důvodu, že jsme důsledně bránili jeho práva a hledali právní vady v postupech finančních orgánů. Bojujeme spolu s klientem a podle jeho vůle i prostřednictvím soudních žalob. Vždy věříme v pozitivní výsledek v duchu profesionality a nabytých zkušeností a této víře podřizujeme všechny naše kroky. Je-li jen malá šance pomoci, pomůžeme i Vám, kontaktujte nás v jakékoliv fázi daňového řízení, čím dříve to uděláte, tím větší šance na úspěch jsou.

 

Schéma soudního řízení